Sergio Jongewaard 1 jaar eigenaar Jongewaard Verhuur

Een bizarre tijd waarin wij toch een klein feestje vieren! Vandaag is het namelijk alweer 1 jaar geleden dat wij het familiebedrijf overnamen.

Een jaar waarin wij de huisstijl veranderde, ons klantenbestand uitbreidde en met plezier onze diensten hebben verleend. Wij keken dan ook uit naar een nieuw seizoen vol fantastische evenementen met als klap op de vuurpijl een splinternieuwe toiletwagen! Die laatste komt er dan ook zeker en al laten de evenementen nog even op zich wachten; wij staan ook in deze tijd voor u klaar.

Sergio Jongewaard begon het zelfstandig ondernemerschap 10 jaar geleden en is inmiddels 1 jaar trotse eigenaar van Jongewaard Verhuur. Wij vieren deze dag met jawel, WC-PAPIER! 

Nieuws

Nieuwe toiletwagen

Daar is hij dan: onze nieuwste aanwinst met maar liefst 12 toiletten!

Lees meer

Type 8 is bijna klaar om afgeleverd te worden

Ondanks deze bizarre tijd kijken we ernaar uit, want juist nu vraagt ondernemerschap om creativiteit en doorzettingsvermogen.

Lees meer

Ik heb een vraag

Ik heb een vraag